Головна
Блог
Правила
Реєстрація
Зв`язок
Про сайт
Горячі телефони
Пожежна охорона - 101
Міліція - 102
Швидка мед. допомога - 103
Аварійна служба газу - 104

  • Інші важливі тел.
Сайт в каталогах


Украина онлайн
Опитування
Чого не вистачає Трускавцю?
Готелів
Барів
Ресторанів
Дитячих кафе
Клубів
Саун
Басейнів
Інформація
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

  Шоу "Ангели Цирку" цирк «Кобзов в Трускавці

Шоу "Ангели Цирку" цирк «Кобзов в Трускавці


📢 Найбільший цирк України, Цирк «Кобзов» готовий дивувати, радувати і руйнувати стереотипи ‼

▶ Лише 3 дні у Трускавці, з 8 до 10 вересня зустрічайте біля Стебницького кільця шоу нового покоління «Ангели Цирку»‼
Докладніше

  Оновлена карта Трускавця на Картах Google

Оновлена карта Трускавця на Картах Google


Картографи Google Map представели оновлену карту Трускавця, яка дозволить гостям скористатися зручною навігацією при пошуку об'єктів міста. Цей проект став можливим за ініціативою ПрАТ “Трускавецькурорт”, завдяки спільним зусиллям спільноти картографів Google Map Maker в Україні, підтримці міської адміністрації м. Трускавець та Google Україна.
Докладніше

  Курорт Трускавець, визнаний Європою!

Курорт Трускавець, визнаний Європою!


Туристична, зокрема, курортно-оздоровча галузь, є однією з найприбутковіших у світі. Крім того, вона характеризується швидким поверненням інвестицій, через що кожна держава намагається сьогодні розвивати наявні туристичні атракції та створювати нові. Ігнорувати цю тенденцію виявилась неспроможною навіть Північна Корея, тож для України з її величезним курортно-рекреаційним потенціалом розвиток інкамінгового, зокрема. санаторно-курортного туризму, є доленосним.
Докладніше

  Зміни в умовах послуги «Домашній Інтернет»

З 12.03.2014 року для всіх існуючих та нових абонентів, що обслуговуються на умовах тарифних планів для послуги «Домашній Інтернет» встановлюється межа відключення послуги «Домашній Інтернет» — 0 грн. Лише після того, як на особовому рахунку абонента після поповнення буде 10 та більше гривень, роботу послуги «Домашній Інтернет» буде відновлено.
Докладніше

  Промоцією Трускавця мають займатися усі

Ми живемо у «золотодайній Колхіді», на благодатному «благословенному Богом Підгір’ї» – і геніальний Іван Франко точно знав ціну цим епітетам. Але чи усвідомлюємо ми, яким скарбом володіємо, чи уміємо користати з того скарбу, чи зможемо його примножити, не кажучи вже про те, щоб просто зберегти?

У Трускавці переважна більшість власників житла у приватному секторі здають в оренду свої квадратні метри відпочивальникам і мають непогану добавку до свого сімейного бюджету. Але дуже часто наш пересічний надавач готельних послуг не розуміє, наскільки важливою є уся наочна, емоційна, словесна і будь-яка інша інформація, яку отримує його гість. Для багатьох модне нині слово «промоція» є лише напрямком діяльності міської влади, тоді як мало би стати способом життя кожного трускавчанина.
Докладніше

  "Dolce Vita" або "Солодке життя"

"Dolce Vita" або "Солодке життя"


Останніми роками в Трускавці відкрилося багато готелів, віл та закладів харчування з красивими та гучними іноземними назвами.
Та при ближчому розгляді багато з них виявляються звичайними совковими колгоспами або "потемкінськими селами", в яких за красивою вивіскою криється примітивна захланість, бажання вкласти гривню, а отримати тисячу, дуля в кишеніта глибока зневагадо клієнта. В таких закладах зазвичай серйозна і набундючена охорона щоб не випустити правду і, не дай Боже, не впуститисвіже повітря та Ольгу Фреймут. А потім дивуються, чому темно у вікнах готелів та немає людей в ресторанах...
Докладніше

  Єдина картка поповнення для мобільного зв’язку і «Домашнього Інтернету» від «Київстар»

Єдина картка поповнення для мобільного зв’язку і «Домашнього Інтернету» від «Київстар»


Відтепер рахунки мобільного зв’язку та «Домашнього Інтернету» можна поповнювати єдиною карткою поповнення рахунку номіналами 40 або 100 гривень.
Докладніше

  Спалювання торішньої трави навесні

Спалювання торішньої трави навесні


Навесні, коли сходить сніг і оголюється ґрунт, а також пізньої осені, влаштовують пожежі, спалюючи померлу траву. Суха торішня трава - не сміття, а безцінне живлення, житловий будинок, притулок, умови для життя, створені самою природою.
Люди, котрі заявляють, що випалювання торішньої трави потрібне, помиляються самі і вводять в оману інших.
Кожен акт підпалу - це є злочин проти тендітного світу природи.
Докладніше

  Для ремонту доріг, закуплено "холодний" асфальт

Комунальним підприємством "Парк курортний" закуплено в Білорусії 21 тонну "холодного" асфальту для виконання ямкового ремонту доріг.
Цей асфальт вважається більш підходящим для проведення робіт у холодну пору року. Особливість технології полягає в тому, що асфальт має полімерну основу, не потребує підігріву і просто трамбується у яму.
Докладніше

  "Карпати" - готується до отримання статусу чотиризіркового

"Карпати" - готується до отримання статусу чотиризіркового


Готельно-курортний комплекс "Карпати" розвивається завдяки згуртованості колективу, впровадженню новітніх технологій, покращенню сервісу обслуговування та здійсненню робіт із реконструкції. Все це має на меті вивести оздоровницю на світовий рівень, а зростання питомої ваги відпочивальників з-поза меж України є яскравим свідченням цього процесу.
Докладніше
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9