Головна
Блог
Правила
Реєстрація
Зв`язок
Про сайт
Горячі телефони
Пожежна охорона - 101
Міліція - 102
Швидка мед. допомога - 103
Аварійна служба газу - 104

  • Інші важливі тел.
Сайт в каталогах


Украина онлайн
Опитування
Чого не вистачає Трускавцю?
Готелів
Барів
Ресторанів
Дитячих кафе
Клубів
Саун
Басейнів
Інформація
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
» » Промоцією Трускавця мають займатися усі

  Промоцією Трускавця мають займатися усі

Ми живемо у «золотодайній Колхіді», на благодатному «благословенному Богом Підгір’ї» – і геніальний Іван Франко точно знав ціну цим епітетам. Але чи усвідомлюємо ми, яким скарбом володіємо, чи уміємо користати з того скарбу, чи зможемо його примножити, не кажучи вже про те, щоб просто зберегти?

У Трускавці переважна більшість власників житла у приватному секторі здають в оренду свої квадратні метри відпочивальникам і мають непогану добавку до свого сімейного бюджету. Але дуже часто наш пересічний надавач готельних послуг не розуміє, наскільки важливою є уся наочна, емоційна, словесна і будь-яка інша інформація, яку отримує його гість. Для багатьох модне нині слово «промоція» є лише напрямком діяльності міської влади, тоді як мало би стати способом життя кожного трускавчанина.

Промоцією курорту мають займатися усі, адже курорт годує: когось безпосередньо через додатковий заробіток від зданого в оренду житла, комусь надає роботу за фахом, ще комусь – забезпечує можливість розвивати свою підприємницьку діяльність. А усім разом – створює необхідні для комфортного життя блага, адже кошти від санаторно-курортної і готельної діяльності міста – це головне джерело наповнення міського бюджету, за рахунок якого робляться дороги, ремонтуються дахи, покращується водопостачання. Маємо любити наше місто таким, яким воно є, намагатися змінити його на краще і, тим більше, якнайкраще презентувати гостям. Важливо на кожному кроці беззаперечно спростовувати чутки-нісенітниці стосовно екології, об’ємів і лікувального потенціалу мінеральних вод, потужностей медичних закладів, перекручені факти історії та інші неправдиві свідчення, які з подачі нечесних конкурентів міста курорту Трускавця ідуть гуляти в народ.

Пам`ятаймо: "Нафтуся" єдина у світі!

Трускавецька «Нафтуся» – оригінальна і унікальна, тобто такої води ніде у світі немає. Мінеральні води в інших місцях нашого регіону, які часом помил
ково називають «Нафтусею», – це інші води, з іншими властивостями та іншим застосуванням. «Нафтуся» сьогодні має найкращі показники за останні 30 років. Тільки трускавецька «Нафтуся» омолоджує, підвищує імунітет, попереджає онкозахворювання, виводить з організму радіонукліди і шлаки, нормалізує обмін речовин, в тому числі вуглеводний обмін, що важливо, у хворих на цукровий діабет, відновлює печінкові клітини, має антистресову дію, виводить з нирок і жовчного міхура дрібне каміння.

"Нафтуся" - невичерпна!

«Нафтуся» ніколи не закінчиться в силу особливостей свого утворення. Запаси «Нафтусі» постійно поновлюються за рахунок природних опадів. Саме особливий склад ґрунтів курортного парку, де «Нафтуся» визріває, зумовлює її унікальність і неповторність.

Перспектива курорту - медичний курорт.

Трускавецькі медичні установи і санаторно-курортні заклади мають потужну лікувальну і діагностичну базу, найсучасніше обладнання, якого не мають подекуди обласні та навіть столичні клініки в Україні. У Трускавці відпочивальник може пройти повне комплексне обстеження за три дні, тоді як у себе вдома йому на це знадобиться кілька тижнів. Трускавецька міська лікарня проводить ще доволі рідкісні навіть для багатьох обласних клінік
високотехнологічні малоінвазивні операції для хворих з відповідними діагнозами з наступною реабілітацією в санаторнокурортних закладах міста – в цьому унікальність та перспектива трускавецького курорту.

Трускавець - цікаве історичне і культурне місто

Тільки у Трускавці збереглися зразки оригінальних архітектурних стилів (колишні вілли «Гопляна» і «Саріуш»). Музей народного художника України Михайла Біласа – майстра неповторної техніки гобеленового ткацтва є національною гордістю України. У музеї історії міста відкрито унікальну експозицію «Повстанська криївка». Курортний парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва – входить в комплекс лікувально-оздоровчих процедур як
аромотерапія.

Курорт Трускавець - екологічно чиста зона

Трускавець, за екологічними нормативами (кількість зелених насаджень на одного мешканця, відсутність шкідливих виробництв та викидів в атмосферу, чітке зонування господарської і відпочинкової зон, унікальний курортний парк, захисна лісопаркова смуга навколо міста тощо) посідає одне з перших місць в Україні і вважається екологічно чистою зоною.

Місто це ми

Треба любити своє місто – на словах і на ділі. Принаймні не викидати сміття з вікна, не складати на клумбі «наслідки» покращення своїх житлових умов. Сказати своє особисте «НІ!» такому неприглядному явищу, як стихійна торгівля посеред тротуару, з парапету або під церквою. Адже відпочивальник хоче приїхати у культурне, цивілізоване місто. А місто – це ми!

Джерело: Газета "Голос Ради"
Інформацію оновлено: 26-09-2013, 19:39-3
Відповідальний: admin
Роздрукувати | |
ТАКОЖ РЕКОМЕНДУЄМО:


  • Відгуків: 0
  • Зацікавлених: 1777

Відгуки:   Промоцією Трускавця мають займатися усі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9